Профил на компанијата

Профил на компанијата

 

Dongguan Wangjing Poker Co., Ltd.

 

Dongguan Wangjing Poker Co., Ltd. (WJPCC) се наоѓа во градот Шенжен во провинцијата Гуангдонг.Вангјинг е компанија за печатење специјализирана за истражување, развој, производство и продажба на сите видови карти за играње, карти за игри, друштвени игри, тарот карти, флеш карти и кутии за подароци.Компанијата зафаќа површина од 6000 метри квадратни и ја водат околу 200 квалификувани работници, со најдобар менаџерски тим.

Кооперативен партнер

кока кола

Кока кола

ФБ

Фејсбук

Диор

Диор

Дизни

Дизни

Армани

Армани

Хасбро-Лого

Хасбро

хенеси

Хенеси

започнете светло

Започнете светло

Кликнете за да ми испратите е-пошта

sales@wjplayingcards.com

Билтен

ве информираме за најновите вести

Бесплатно тестирање

на ваше задоволство

Светски агент

сакаше искрено