Техничка сила

1.Искуство - Богатство на знаење, со над 13-годишно искуство во OEM карти за играње.

2.Team - Нашиот професионален и пријателски тим за продажба работи со домашните стручни дизајнери за да ви ја дадат најдобрата помош и совети

3. Honor - BSCI сертификат, WJPC® е регистриран во САД и Европа.

4. Услуга - деноноќна услуга 7x24, секогаш сме онлајн ако ви треба помош.

5.Материјали - WJPC строго избира квалификувани добавувачи на суровини кои мора да ги поминале тестовите од владините власти.

6.Квалитет - Повеќе од 13 години искуство во индустријата за печатење карти за играње, WJPC е најдобриот производител на карти за играње во Азија.

1. Магацин на суровини

2. Сечење хартија

3. Печатење

4. Лакирање

5. Инспекција

6. Сечење и кружни агли

7. Изработка на кутии

8. Пакување

9. Завиткување

Способност за истражување и развој


(WJPCC) се наоѓа во Донгуан, провинцијата Гуангдонг.Вангјинг е компанија за печатење специјализирана за истражување, развој, производство и продажба на сите видови карти за играње, карти за игри, друштвени игри, тарот карти, флеш карти и кутии за подароци.Компанијата зафаќа површина од 6000 метри квадратни и ја водат околу 200 квалификувани работници, со најдобар менаџерски тим.

Кликнете за да ми испратите е-пошта

sales@wjplayingcards.com

Билтен

ве информираме за најновите вести

Бесплатно тестирање

на ваше задоволство

Светски агент

сакаше искрено